Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Çanakkale Evden Eve Nakliyat

Çanakkale evden eve nakliyat firmamız parça eşya taşıma, ev taşıma ve ofis taşıma gibi alanlar da faaliyet göstermektedir. Taşınacak olan tüm eşyalar kısa bir süre içerisinde paketlenmekte ve ardında araçlara yerleştirilmektedir. Yüklerin zarar görmemesi için tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Ayrıca  Çanakkale evden eve nakliyat şirketi, eşyaların montajı için de marangoz desteği sağlamaktadır. 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler de bulunan her bir mobilya kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız ofis taşıma, kurumsal yük taşıma ve büro taşıma gibi sektörlerde de faaliyet göstermektedir.

Çanakkale Şehirlerarası Nakliyat

Kapalı kasa kamyon modellerimiz sayesinde Çanakkale şehirlerarası nakliyat hizmetleri profesyonel bir şekilde veriimektedir. Firmamız 81 ilin tamamına sevkiyatlar düzenlemektedir. Örneğin İstanbul, Bursa ve Eskişehiir gibi şehirlere parça eşya taşıma, ev ve komple yük taşıma gibi hizmetler sunulmaktadır. Firmamız yüklerin tamamı sigortalamaktadır. Çanakkale şehirlerarası nakliyat hizmeti alan müşterilerimizin maddi kayıplar ile karşılaşma riski bulunmamaktadır. Ayrıca tüm il ve ilçeler için asannsörlü evden eve nakliyat hizmeti sunulmaktadır. Çanakkale’den Edirne’ye, Yozgat’a ve Diyarbakır’a haftalık olarak araç desteği sağlanmaktadır.

Çanakkale İstanbul Arası Nakliyat

Sektörün en ucuz Çanakkale İstanbul arası nakliyat hizmeti firmamız tarafından verilmektedir. Parça eşyalar başta olmak üzere tüm yük grupları Çanakkale’den alınmakta ve İstanbul’un istenilen ilçelerine kadar götürülmektedir. Firmamız ambar tesislerine gelen yükler için de araç temini sağlamaktadır. Çanakkale İstanbul arası nakliyat fiyatları eşya sayısına göre farklılık göstermektedir. Toplu yüklere özel yüzde 20’lik bir indirim yapılmaktadır. İstanbul’dan Çanakkale’ye de yük taşıma ya da ev taşıma hizmeti verilmektedir.

Çanakkale Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Malesef ucuz nakliye adı altında faaliyet gösteren bazı firmalar müşterilerini mağdur etmektedir. Örneğin müşteriye fiyat verilmekte ve hizmet sırasında söz konusu rakam dışında ekstra ücretler talep edilmektedir. Çanakkale evden eve nakliyat firmamız için böylle bir durum söz konusu değildir. Müşterilerimize verişlen fiyatlar anahtar teslim bir hizmeti içermektedir. Parça eşya taşıma, ofis taşıma ve ambar yük taşıma gibi destekler de ekonomik fiyatlar ile sunulmaktadır. Detaylı bilgi için firmamızı arayabilirsiniz.

12 Mart 2019
170 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?