Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Çamlıca Evden Eve Nakliyat

Çamlıca Evden Eve Nakliyat; Çamlıca ve çevresinde evden eve nakliyat hizmeti veren bir köklü ve yılların tecrübesine sahip firmadır. Çamlıca Evden Eve Nakliyat olarak ofis taşımacılığı, eşya taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, kapalı kasa taşımacılık gibi bir çok alanda nakliyat hizmeti vermeyiz.

Çamlıca Evden Eve Nakliyat

Çamlıca Evden Eve Nakliyat

Evdema Nakliyat olarak müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktayız ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla personellerimize sürekli eğitimler düzenlemekteyiz. Firmamız sizlere hızlı bir nakliyat hizmeti verebilmek için teknolojik ürünlerden de faydalanmaktadır. Personellerimiz ve teknolojik ekipmanlarımız sayesinde nakliyat hizmetlerimizi daha hızlı, profesyonel ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Eğer kaliteli bir nakliyat hizmeti almak istiyorsanız için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilir ve bizleri değerlendirebilirsiniz.

Evinize ücretsiz bir şekilde gelecek olan ekspertizimizin rapor hazırlayabilmesi ve sizlere uygun bir fiyat sunabilmesi için aşağıdaki unsurlara dikkat etmektedir:

  • Taşınacak olan eşyalarınızın kaçıncı katta olduğuna bakar,
  • Eşyalarınızın yoğunluğuna bakar,
  • Asansörlü nakliyat gerekip gerekmediği konusunda notunu alır,
  • Eşyalarınızın paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarına karar verir,
  • Eşyalarınızın taşınması için kaç personel gerektiğini belirler,
  • Eşyalarınızın taşınacağı nakliye aracının büyüklüğüne karar verir,
  • Yeni adresinizin uzaklığını tespit eder.

Yukarıdaki incelemeleri yapan ekspertizimiz sizlere uygun bir rapor hazırlar ve fiyat sunar. Yapılacak işlemleri anlatan ekspertizimiz ile karşılıklı bir şekilde anlaşıldığında nakliyat sözleşmesi imzalanır. Daha sonra eşyalarınızın her türlü ihtimale karşı sigortalama işlemleri gerçekleştirir.

Sizin için ve nakliyat personellerimiz için uygun olan bir gün belirlenir ve ekspertizimiz ayrılır. Karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte nakliyat araçlarımız ve personellerimiz tüm ekipmanları ile adresinize gelirler. Ekspertizimizin koordinesi ve oluşturduğu plan ile nakliyat personellerimiz eşyaların demonte edilip ambalajlanmasını sağlamaktadır.

Tüm eşyalarınız büyük bir titizlikle ve özen ile hasar görmeyecek ve kırılmayacak şekilde paketlenir. Ambalajlanan eşyalar nakliyat araçlarına büyük bir özen ve düzenle yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın taşıma işlemi gerçekleştikten sonra nakliyat personellerimiz ve araçlarımız yeni adrese eşyaları taşımak üzere yola çıkar.

Yeni adrese ulaşan personeller çamlıca nakliyat aracındaki tüm eşyalarınızı özenli, güvenli ve hızlı bir şekilde evinize taşır. Sökülen edilen eşyalarınız ambalajlarından çıkarılarak tekrar monte edilerek eski haline getirilir. Tüm eşyalarınız sizin gözetiminiz altında istediğiniz yerlere yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın ambalajlarından çıkarılması ve yerleştirilmesinden sonra sizin de memnuniyetinizi sağlamanın mutluluğu ile nakliyat personellerimiz adresinizden ayrılır.

18 Şubat 2019
219 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?