Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat

Bulgurlu Evden Eve Nakliyat; Bulgurlu ve çevresinde evden eve nakliye, ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, kapalı kasa taşımacılık ve Uluslar arası taşımacılık gibi bir çok nakliyat alanında hizmet vermektedir. Evdema Nakliyat; günümüz teknolojisini yakından takip etmekte ve gerektiğinde asansörlü nakliyat hizmeti de vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Bulgurlu Evden Eve Nakliyat her daim müşteri ilişkilerinde düzeni sağlamak amacıyla nakliyat personellerine eğitimler düzenlemektedir.

Nakliyat personellerine vermiş olduğu eğitimler sonucunda müşteri ilişkileri kuvvetli, güler yüzlü ve işinde son derece titiz personellere sahip olmaktadır. Bulgurlu Nakliyat personellerimiz almış olduğu eğitimler sonucunda; nakliyat işinde son derece hassas ve özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Bu sayede de kalitesi ve farkı ile siz değerli müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen nakliyat firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Nakliyat sektöründe kalitesi ve uygun fiyatları ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır. Sizler de eğer taşınmak için bir nakliyat firması arayışına girdiyseniz Bulgurlu Evden Eve Nakliyat’tın teklif almadan diğer firmaları değerlendirmeyin. İletişim bilgilerimizden rahatlıkla müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçebilir ve ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Evinize gelecek olan ücretsiz ekspertizimiz; eşya yoğunluğuna, taşınacak eşyaların bulunduğu kata, asansörün gerekip gerekmediğine, eşyaların paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarına, eşyaları taşıyacak nakliyat personelinin sayısına ve nakliyat aracının büyüklüğüne karar verir. Bu şekilde incelemelerde bulunan ekspertiz sizlere uygun en iyi fiyatı sunar.

Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağladığınızda bir sözleşme imzalanır ve eşyalarınız olası durumlara karşı sigortalanır. Belirlenen gün ve saatte nakliyat personellerimiz eşyalarınızı taşımak üzere hazır bir şekilde gelirler. Ekspertizimizin koordinesi ile nakliyat personellerimiz evinizdeki sökülecek eşyaları söker ve ambalajlar. Daha sonra tüm eşyaları sırası ile ambalajlar ve nakliyat araçlarına düzenli bir şekilde yerleştirir.

Tüm paketleme taşıma işlemlerinin bitmesinin ardından nakliyat personellerimiz ve araçlarımız eşyalarınızı yerleştirmek için yeni adresinize doğru yola çıkarlar. Adresine ulaşan personellerimiz yeni evinize eşyaları taşır ve paketlerini açarlar. Ardından demonte edilen eşyalarınız tekrar monte edilir ve yerlerine yerleştirilir. Tamamen sizin gözetiminiz ve isteğiniz üzerine yerleştirilen eşyalarınızın düzeninden memnun kaldığınızda nakliyat personellerimiz mutlu bir şekilde adresinizden ayrılır.

17 Şubat 2019
256 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?