Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu evden eve nakliyat firması, parça eşya taşıma, sigortalı eşya taşıma ve ofis taşıma gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine de araç desteği sağlanmaktadır. İster ev isterse ofis taşıma hizmetleri sadece uzman personeller ile verilmektedir. Firmamız yıllardır bu sektörün içerisindedir. Dolasıyla eşyaların nasıl taşınması noktasında bilgi ve tecrübe sahibidir. Bolu evden eve nakliyat, 1+1, 2+1 veya 3+1 gibi daireleri tek bir sevkiyat ile istenilen adreslere taşımaktadır. Ayrıca yüklerin zarar görmemesi veya deformasyona uğraması da söz konusu değildir. Çünkü firmamızın personelleri araca yüklenecek olan tüm eşyaları en az çift kat olacak bir şekilde paketlemektedir.

bolu evden eve nakliyat

Bolu Taşımacılık Firmaları

Parça eşyalar, küçük daireler veya tek katlı ofisler Bolu nakliyat firmaları tarafından taşınmaktadır. Son teknolojiler ile üretilmiş olan araç modelleri sayesinde de taşıma güvenliği maksimum düzeyde sağlanmaktadır. Eşyaların araçlara yüklenmesi sırasında darbelere maruz kalması veya zarar görmesi de söz konusu değildir. Ayrıca parça yükler içinde küçük kamyonetler temin edilmektedir. Bu sayede de müşterilerimizin daha ekonomik bir hizmet almaları sağlanmaktadır. Bolu nakliyat firmaları, kurumsal yük taşıma, villa taşıma ve ambar yük taşıma gibi alanlarda da pratik çözümler üretmektedir. Bünyemizde her yüke özel olarak dizayn edilmiş pek çok araç modelleri bulunmaktadır. Ayrıca tüm araçlarımız K3 belgesine de sahiptir. Bu belge sayesinde kontrol noktalarından sorunsuz bir şekilde geçilmektedir.

Evdema Şehirlerarası Nakliyat

Şehirler arası nakliye hizmetinin sorunsuz bir şekilde verilebilmesi için ciddi bir tecrübe gerekmektedir. Kilometre mesafesi uzadıkça eşyaların zarar görme riski de artmaktadır. Ancak Bolu şehirler arası nakliyat firmamız gerek taşıma gerekse boşaltma sırasında yüklerin zarar görmemesi için her türlü önlemi almaktadır. Ayrıca taşınması istenen tüm eşyalar sigortalanmaktadır. Firmamız ofis, şirket gibi kurumsal nakliye hizmetlerini sadece resmi araçlar ile vermektedir. Ayrıca tüm taşımacılık faaliyetleri ekonomik fiyatlar ile verilmektedir. Bolu şehirlerarası nakliyat, parça eşyaları bile maksimum 2 iş günü içerisinde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Teslimat noktasında ise tüm eşyalar kontrollerden geçirilmektedir. Evdema evden eve nakliyat firmamız her zaman kaliteli bir hizmeti makul rakamlar ile sunarak müşterilerini memnun etmektedir.

Bolu Evden Eve Nakliyat Firmaları

Bolu evden eve nakliyat firmaları sayesinde taşınma süreci bir sorun olmaktan çıkarılmaktadır. Paketleme, montaj, kurulum gibi hizmet personellerimiz tarafından gerçekleştirildiği için ürün sahiplerinin bir zahmet ile karşılaşmaları engellenmektedir. Ayrıca firmamız tüm mobilyaları, ağır tonaja sahip olan eşyaları veya dolapları istenilen odalara kadar yerleştirmektedir. Bolu evden eve nakliyat firmaları, eşya sayısının çok olması halinde de personel sayısını arttırmakta ve işlemlerin daha kısa bir sürede tamamlanmasını sağlamaktadır. Ücretsiz bir şekilde verilen ekspertiz desteği sayesinde de müşterilerimizin doğru bir fiyat bilgisi alması hedeflenmektedir. Bolu’nun tüm ilçe ve köylerine de anlık olarak araç desteği sunulmaktadır.

12 Mart 2019
149 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?