Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Bingöl Evden Eve Nakliyat

Bingöl evden eve nakliyat şirketi, Güneydoğu bölgesinde bulunan il ve ilçelere sevkiyat desteği sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul ve Ankara gibi şehirler için de her türlü araç tedarik edilmektedir. Firmamız ev taşıma, ofis ve parça eşya taşıma noktasın da  yıllık bir tecrübeye sahiptir. Bıu tecrübe sayesinde tüm mobilyalar veya diğer eşyalar sağlıklı bir şekilde nakil edilmektedir. Bingöl evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık, sigortalı taşımacılık ve şehir içi yük taşımacılığı gibi alanlarda hizmet vermektedir. Yüklerin ağırlığı ne olursa olsun her türlü araç desteği sağlanmaktadır. Ayrıca firmamız şehirler arası evden eve nakliyat veya şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetlerini ekonomik fiyatlarla vermektedir.

Bingöl Şehirlerarası Ev Taşıma

Bingöl şehirlerarası ev taşıma hizmetleri ile memurlar kolay bir şekilde yeni adreslerine yerleşmektedir. Firmamız tüm il ve ilçeler için evden eve nakliyat desteği sunmaktadır. Ayrıca kitaplıklar, mobilyalar ve koltuk takımları marangozlar tarafından sökülmekte ve paketlenmektedir. Bingöl şehirlerarası ev taşıma hizmetleri tamamen kurumsal bir çalışma prensibi ile verilmektedir. Tüm eşyalar  müşterilerimize beyan edilen süreler içerisinde teslim edilmektedir. 1+1, 2+1 ve 3+1 odalı ddaireler maku l rakamlar ile nakil edilmektedir. Kesinlikle paketlleme ya da montaj hizmetleri için ekstra bir ücret talep edilmemektedir.

Bingöl İstanbul Arası Nakliyat

Bingöl İstanbul arası nakliyat hizmeti parça eşyaları, ofis malzemelerini ve kumaş tekstil ürünlerini kapsamaktadır. Bingöl’den İstanbul’a yük taşıyan araçların depolama alanları oldukça geniştir. Bu sayede tonlarca yük tek seferde İstanbul’a getirilmektedir. Ayrıca firmamız parça eşyalar için de Bingöl İstanbul arası nakliyat desteği sağlamaktadır. Sigortalanan eşyaların zarar görmesi halinde tüm kayıplar firmamız tarafından karşılanmaktadır.

Bingöl Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Bingöl evden eve nakliyat fiyatları eşyaların sayısı üzerinden hesaplanmaktadır. Firmamız ekspertiz desteği sunarak müşterilerimize net fiyat bilgisi vermektedir. Bingöl şehirlerarası nakliyat, parça eşya taşıma ve ofis taşıma fiyatları hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Özellikle de firmamız tüm hizmetleri için minimum yüzde 20’ye varan indirimle gerçekleştirmektedir. Memurlara, askeri personellere özel ek yüzde 10’luk bir indirim daha yapılmaktadır.

12 Mart 2019
115 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?