Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Türkiye’nin 81 iline taşımacılık hizmeti, Bilecik evden eve nakliyat firması tarafından sunulmaktadır. Ofislerde, işyerlerinde veya ambarlarda bulunan tüm eşyalar firmamız tarafından istenilen il ve ilçelere kadar götürülmektedir. Kurumsal hizmet anlayışına sahip olan Bilecik evden eve nakliyat, uzman personelleri sayesinde de taşıma işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Ayrıca firmamız şehirlerarası taşımacılık hizmetlerini kapalı kasa kamyonlar ile vermektedir. En küçük bir eşyanın zarar görmesi de söz konusu değildir. Mobilyalar, koltuk takımları, beyaz eşyalar özenle paketlendikten sonra binadan dışarıya çıkartılmaktadır. Bu sayede taşıma sırasında güvenlik sorunları yaşanması veya eşyaların zarar görme riski ortadan kaldırılmaktadır. Bilecik evden eve nakliyat İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlere de düzeni olarak taşıma desteği sunmaktadır.

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik Evden Eve Nakliyat

Bilecik şehirlerarası ev taşıma hizmetleri sayesinde 1+1, 2+1 gibi daireler kısa bir süre içerisinde boşaltılmaktadır. Firmamız yaşam alanlarında bulunan tüm eşyaları sistematik bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Ayrıca dolap gibi kaba veya hantal mobilyalar uzman personeller tarafından sökülmektedir. Bilecik şehirlerarası ev taşıma ekipleri, perdeler de dahil olmak üzere tüm eşyaların montajı noktasında da müşteril

erine destek sağlamaktadır. Örneğin koltuk takımları, beyaz eşyalar veya mobilyalar marangoz ustalarımız tarafından talep edilen odalara yerleştirilmektedir. Firmamız 4+1 gibi büyük yaşam alanları içinde depolama hacmi geniş olan araç modelleri tahsis etmektedir. Özellikle de kurumsal şirketler, ofisler ve bürolar içinde her türlü araç desteği sunulabilmektedir.

Bilecik Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

Firmamız, başta Bilecik şehirlerarası evden eve nakliyat olmak üzere tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Parça eşya taşıma, sigortalı taşımacılık veya ambar taşımacılığı noktasında da her türlü destek sağlanmaktadır. Ayrıca Bilecik’in tüm ilçelerine maksimum 1 iş günü içerisinde ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Firmamızın ekspertiz ekipleri taşınacak olan eşyaları incelemekte ve ardından maliyet hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Bilecik şehirlerarası evden eve nakliyat tarafından talep edilen ücretleri piyasa şartlarına göre oldukça makuldür. Ayrıca firmamız şehirlerarası nakliyat hizmetlerine özel yüzde 20’ye varan indirimlerde gerçekleştirmektedir. Paketleme, kurulum gibi ek işçilikler içinde ekstra bir ücret talep edilmesi söz konusu değildir.

Bilecik Evden Eve Nakliyat Firmaları

Sektörde hizmet veren Bilecik evden eve nakliyat firmaları, tam anlamıyla müşterilerini memnun edememektedir. Özellikle de taşıma işlemlerinde yapılan hatalar yüzünden eşyalar ciddi zararlar görmektedir. Dolasıyla da müşterilerimizin firma tercihinde dikkat etmesi gereken konular bulunmaktadır. Örneğin komisyonculuk yapan nakliye şirketleri yüzünden pek çok müşterilerimiz daha fazla ücret ödemektedir. Bilecik evden eve nakliye firmaları için böyle bir durum söz konusu değildir. Bünyemizde bulunan kamyonlar sayesinde tüm eşyalar güvenli bir şekilde yeni adreslere lanse edilmektedir. Ayrıca bu kamyonların üzerinde de firmamıza ait olan logolar yer almaktadır. Kesinlikle müşterilerimize temin edilen süreler içerisinde de teslimat işlemleri gerçekleştirilmektedir.

12 Mart 2019
246 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?