Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat; Beylerbeyi ve çevresinde nakliye hizmeti veren bir kurumdur. Uzun yıllardır nakliye sektöründe çalışan personelleri ile bir çok ilde ve ilçede müşterilerinin beğenisini ve takdirini almıştır. Evdema Nakliyat olarak nakliyat sektöründeki en büyük amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve ucuz nakliye taşımacılığı ile de müşterilerimizi bu zorlu süreçte mağdur etmemektir.

Kalitemiz ve uygun fiyatlarımız ile daima müşterilerimizin yanında olmayı hedeflemekteyiz. Ev taşımak evini taşıyacak kişiler tarafından oldukça zorlu bir süreçtir. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, araca yerleştirilmesi ve yeni dairede tekrar monte edilip yerleştirilmesi oldukça yorucu bir iştir. Nakliye işinizi bırakın biz yapalım. Siz elinizi hiçbir şeye sürmeden bırakın evinizi biz taşıyalım ve siz yeni evinizin keyfini çıkarın.

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Nakliye hizmeti almak için öncelikle iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız gerekir. Evinize gelecek olan ekspertizimiz; evinizdeki eşyaların yoğunluğuna bakar, dairenizin kaçıncı katta olduğuna ve asansör gerekip gerekmediğine karar verir, sökülecek eşyaların notunu alır, paketlemek için kullanılacak malzemenin miktarını planlar, kaç nakliyat personeli ve kaç nakliyat aracı kullanılacağını belirler ve yeni adresle taşımanın yapılacağı kilometre hesabını yapar.

Tüm incelemeleri yapan ekspertizimin sizler için özel ve uygun bir fiyat belirler. Karşılıklı bir şekilde anlaşılması durumunda bir sözleşme hazırlanır ve eşyalarınızın sigortalama işlemi yapılır. Belirlenen gün ve saatte nakliyat personellerimiz ve araçlarımız kapınızda hazır halde bulunur. Ekspertizimizin koordinesi ile birlikte tüm eşyalarınız temiz, dikkatli ve özenli bir şekilde demonte edilir, paketlenir ve nakliyat araçlarımıza yerleştirilir. Diğer eşyalarınız da paketlenip nakliyat araçlarınıza yerleştirilir.

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Beylerbeyi Evden Eve Nakliyat

Tüm eşyalarınızın nakliyat araçlarımıza yüklenmesinin ardından yeni adresinize taşınmak üzere yola çıkılır. Yeni adrese ulaşan personellerimiz ve eşyalarınız dikkatli bir şekilde evinize taşınır. Evinize taşınan eşyalarınız tekrardan monte edilir ve yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın ambalajlarından çıkartılıp sizin istediğiniz ve dilediğiniz şekilde yerleştirilir. Sizlerin de mutluluğunuz ile mutlu bir şekilde nakliyat personellerimiz ayrılır. Sizler de eğer profesyonel şekilde nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.

17 Şubat 2019
179 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?