Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Bayburt Evden Eve Nakliyat

Bayburt evden eve nakliyat firmamız eşya ve yük taşıma noktasında profesyoneldir. Yıllardır bu işi yapan ekiplerimiz sayesinde tüm eşyalar 81 ile sorunsuz bir şekilde ulaştırılmaktadır. Evdema nakliyat ev taşıma, ofis taşıma, parça eşya taşıma ve asansörlü nakliye hizmetleri vermektedir. Ayrıca ofis mobilyaları, depo yükleri, komple yükler ve ev eşyaları kapalı kasa tırlar ile taşınmaktadır. Bayburt Evdema evden eve nakliyat şirketimiz İstanbul’a günlük sevkiyatlat düzenlemektedir. Parça eşyalar bu sayede kısa bir süre de İstanbul’a ulaştırılmaktadır. Tüm yükler özenle paketlenmektedir. Ambalajlama hizmetleri ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Firmamız Bayburt Ankara, Konya, Bursa gibi şehirlere anlık nakliye desteği sağlamaktadır. Evdema tarafından taşınan eşyaların zarar görmesi mümkün değildir.

bayburt evden eve nakliyat

bayburt evden eve nakliyat

Bayburt Nakliyat Firmaları

 Bayburt nakliyat firmaları ofis ve şirketler için sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Ekiplerimiz talep edilen ilçelere gelerek tüm eşyaları 1 iş günü içerisin de paketlemekte ve araçlara yüklemektedir. Teslimat sürelerin de gecikme yaşanmamaktadır. Firmamız 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler için asansörlü Bayburt evden eve nakliyat hizmeti vermektedir. Ambar yükleri için de 7/24 taşımacılık hizmeti verilmektedir. Sektör de bulunan bazı nakliyeciler müşterilerinden abartı fiyatlar talep etmektedir. Özellikle de taşıma güzergahının uzun olması durumun da nakliye fiyatları büyük oran da yükselmektedir. Ancak Evdema nakliyat her daim piyasanın altında olan ücretler ile hizmet vermektedir. Montaj ve de montaj gibi işlemler tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Bayburt Evden Eve Nakliyat Firmaları

 Her firmanın hizmet şekli ve kalitesi farklılık göstermektedir. Müşterilerimiz Bayburt evden eve nakliyat firmaları içerisin de tercih ederken fiyatları değerlendirmektedir. Ancak eşyaların paketlenmesi, yüklenmesi ve montajı gibi işlemlerin profesyonel bir şekilde yapılması da çok önemlidir. Bayburt nakliyat firmaları müşterilerine anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır. Herhangi bir mağduriyet yaşanması söz konusu değildir. İstanbu^’a gidecek olan eşyalar için yüzde  15’lik bir indirim yapılmaktadır. Evdema evden eve nakliyat firmamız ofis taşıma, komple yük taşıma fiyatları üzerinden de indirimler yapmaktadır. Detaylı fiyat ve hizmet bilgisi almak için 0533 036 74 62 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

12 Mart 2019
128 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?