Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Başakşehir Evden Eve Nakliyat; günümüzün modern taşımacılık hizmetlerini farklı etik anlayışın sunulduğu konseptlerde sürdürmektedir. Evdema Nakliyat; nakliyat hizmetlerinde yaşadığımız topluma faydalı hizmetler sunmayı ve müşteri memnuniyetini en iyi şekilde sağlamak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam etmektedir.

başakşehir evden eve nakliyatNakliyat sektörü; önemli bir bilgi birikimi ve deneyim gerektirmektedir. Evdema Nakliyat; uzun yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe ve kalitesiyle her zaman nakliyat sektöründe sizlerin hizmetinde olmaktan onur duymaktadır.

Profesyonel kadrosu, geniş ve temiz araçları ile sorunsuz bir nakliyat hizmeti vermektedir. Son derece uygun fiyatları ve bir çok ödeme kolaylığı ile hem hizmetinde farkındalık yaratıyor hemde piyasada kalıcı olmayı hedefliyor.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat; disiplinli ve ilkeli çalışma prensibini benimsemiştir. Bu sayede %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Başakşehir Nakliyat sektöründe lider bir firma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemektedir. Profesyonel ve güler yüzlü kadrosu ile nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ücretsiz ekspertiz evinize ziyarette bulunarak gerekli incelemeleri gerçekleştirir ve bu incelemelerden sonra sizlere fiyat teklifi sunar. Ekspertizin fiyat teklifi sunabilmesi için izlediği yol aşağıdaki gibidir:

  • Öncelikli olarak dairede bulunan eşyaların yoğunluğuna bakar,
  • Dairenin kaçıncı katta olduğunu ve asansörün gerekip gerekmediğine karar verir,
  • Eşyaların demonte edildikten sonra paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarını ayarlaması,
  • Nakliyat hizmetini sizlere verecek olan personel sayısını belirler,
  • Eşyaların taşınması için kaç araç gerektiğini belirler,
  • Yeni adresteki evin de incelemesini yaptıktan sonra hazırladığı fiyat teklifini sizlere sunar.

Ekspertizin yukarıdaki incelemelerinden sonra sizler için uygun olacağını düşündüğü fiyat ile sözleşmenin imzalanması gerekir. Onayladığınız takdirde sözleşme imzalanır ve nakliyatın yapılacağı güne karar verilir. Tüm işlemlerin onaylanmasından sonra belirtilen gün ve saatte hazır olan personel ve araçlar evinize gelir.

Sökülüp paketlenmesi gereken eşyalar paketlenir ve diğer tüm eşyalar ambalajlanır. Büyük bir titizlik ve özenle eşyalarınız nakliyat araçlarına yerleştirilir. Tüm taşıma işlemi bittikten sonra yeni adresteki dairenize eşyalarınızın taşınması için yola çıkılır.

Eşyalar yeni adresinize taşınır, ambalajları sökülür ve demonte edilen araçlar tekrardan monte edilir. İstek ve dileğinize göre eşyalarınız evinizde düzenli bir şekilde yerleştirilir. Müşteri memnuniyetini sağlayan Başakşehir Evden Eve Nakliyat personel mutlu bir şekilde sizlerden ayrılır.

 

31 Ocak 2019
174 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?