Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Bakırköy Evden Eve Nakliyat; kurulmuş olduğu günden bu güne müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutan bir firmadır. Nakliyat sektörünün en önemli unsuru kaliteli personeli ve kaliteli hizmettir. Personel kadrosunun deneyim sahibi kişilerden oluşması önem arz etmekte ve hata yapma olasılığını az olacaktır. Bakırköy Evden Eve Nakliyat bünyesinde çalışan personeller sürekli olarak müşteri ilişkileri üzerine eğitimler almaktadır.

Bu sayede vermiş olduğu nakliyat hizmetinde hasarsız, hızlı ve zamanında olmaktadır. Personellerin nakliye işlerinde tecrübe ve deneyime sahip olmasında personeli sürekli koordine eden ekspertizin önemi büyüktür. Ekspertiz umduğunuz kalitede hasarsız hizmetin verilmesinde personelleri yönlendirme ve gerekli planları yapma görevini üstlenmiştir.

Zorlu bir süreç olan taşınma sürecinde hiçbir problem ile karşılaşmadan nakliyat hizmeti öncesinde Evdema Nakliyat’ın müşteri temsilcisi ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Bakırköy Evden Eve Nakliyat; taşınma sürecinizde sizlere en iyi şekilde destek ve hizmeti vereceğinden emin olabilirsiniz. Ücretsiz ekspertiz evinize geldiğinde aşağıdaki unsurlar üzerine fiyat belirlemesi yapmaktadır:

  • Evde bulunan eşyaların yoğunluğu,
  • Dairenin kaçıncı katta olduğu,
  • Taşınacak eşyalar için kullanılacak paketleme malzemesinin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için kaç personel gerektiği,
  • Eşyaların nakliyesi için kullanılacak aracın büyüklüğü,
  • Yeni evin kaçıncı katta olduğu.

Ekspertiz bu incelemeleri yaptıktan sonra sizlere bir fiyat sözleşmesi verecektir. Sizler için de uygun olduğu takdirde karşılıklı olarak sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşmenin ardından sizin için ve Bakırköy evden eve nakliyat için uygun bir günde nakliyat işlemi gerçekleştirilir.

Belirtilen gün ve saatte nakliyat personelleri ve nakliyat araçları evinize gelecektir. Gelen personeller öncelikle demonte edilecek eşyaları söküp paketler. Diğer eşyaların da paketlenmesinden sonra eşyalarınız düzenli ve özenli bir şekilde nakliyat aracına taşınır.

Tüm taşıma işleminden sonra eşyalarınız yeni adrese götürülmek üzere yola çıkar. Yeni adrese ulaşan nakliye aracındaki eşyalar büyük bir titizlik ve özenle dairenize taşınır, paketleri açılır ve dilediğiniz şekilde düzenlenir.

Sizlerin memnuniyeti sağlandıktan sonra personeller ve araçlar nakliyat işlemini sorunsuz bir şekilde tamamlamanın mutluluğu ile görevini tamamlamaktır.

31 Ocak 2019
155 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?