Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat; uygun fiyat ve kaliteli hizmet garantisi ile her daim siz değerli müşterileri için her geçen gün kendini geliştirmektedir. Bahçelievler ve çevresinde evden eve nakliyat hizmetini vermektedir. Nakliyat hizmetini hem şehir içinde hemde şehir dışında gerçekleştirmektedir.

İstanbul’un her semtinden Türkiye’nin tüm illerine nakliyat hizmeti vermektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan Bahçelievler Evden Eve Nakliyat ile eşyalarınız güvenli ve hızlı bir şekilde belirttiğiniz yeni adrese taşınmaktadır. Nakliyat sektöründe hizmetlerinin kalitesi ve farkı ile marka haline gelmeyi başarmıştır.

Güler yüzlü ve titiz çalışma yapan personeli ile eşyalarınız düzenli ve özenli bir şekilde taşınmaktadır. Geçmişten bugüne kalitesinden ve fiyatından hiç bir şekilde ödün vermeden sektöründe daha iyi olmaya çalışan ve ilklere imza atan bir bahçelievler nakliyat ile çalışmak sizler için de kaçınılmaz bir fırsat olacaktır.

Evdema Nakliyat’tan nakliye hizmeti almak istediğinizde iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirsiniz. Sizleri karşılayacak olan müşteri temsilcilerinden bir ekspertiz talebinde bulunmanız nakliyat hizmeti için atılan ilk adımdır.  Bahçelievler Evden Eve Nakliyat bünyesinde sizlere hizmet verecek ve aşamaları anlatacak ekspertizin izleyeceği adımlar şu şekildedir:

  • Ekspertiz; eşyaların yoğunluğuna bakar,
  • Dairenin kaçıncı katta olduğuna bakar,
  • Taşınılacak dairenin kaçıncı katta olduğunu öğrenir,
  • Paketleme malzemesinin ne kadar kullanılacağını hesaplar,
  • Eşyaların taşınması için kaç personel gerektiğini belirler,
  • Eşyaların taşınma planını yapar,
  • Kaç araçla nakliye işleminin yapılacağını belirler,
  • Fiyat sözleşmesi ve yapılacak işlerin listesini hazırlayıp sizlere sunar.

Yukarıdaki işlemlerin size uygun olması sonucunda sözleşme imzalanır ve belirlenen gün ve saatte nakliyat personeli ve araçları gelir. Eşyalarınız demonte edilerek paketlendikten sonra araçlara taşınır. Tüm eşyalar dikkatli ve özenli bir şekilde nakliyat araçlarına yüklendikten sonra belirtilen yeni adrese taşınmak üzere yola çıkar.

Tüm eşyalar taşındıktan sonra demonte edilen eşyalar monte edilir ve sizlerin isteğinize göre yerleştirilir. Sizlerinde memnuniyetinizin sonucunda mutlu bir şekilde tamamlanan nakliyat hizmeti son bulmuş olur.

30 Ocak 2019
190 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?