Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat / Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti; taşıma hizmeti almadan önce hangi firma ile anlaşıyor olursanız olun yapmanız gereken ilk iş taşınma işleminin gerçekleşeceği yere ekspertiz gelmesi talebinde bulunun. En uygun fiyat ve ekipmanların tespiti için ekspertizin gelmesi çok önemlidir. Çünkü nakliyat esnasında oluşabilecek farklılıkları engellemek adına önceden tahmin edilir ve ona göre önlemler alınır. Evdema Nakliyat; şehirlerarası nakliyat ve evden eve nakliyat hizmeti alan müşterilerine ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bağcılar Evden Eve / Sigortalama Hizmeti; tüm taşıma işlemlerinizi gerçekleştirirken sigorta kapsamı sunmaktadır. Evdema Nakliyat’ın göstermiş olduğu hassasiyet ve titizliklere karşın, oluşabilecek doğal kaza ve hasarlara karşı eşyalarınızı garanti altına almaktadır. Evdema Nakliyat; eşyaların taşınma işlemine başlamadan eşyaların garanti sürecini başlatmakta ve sonra taşıma işlemine başlamaktadır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat / Eşya Paketleme Hizmeti; eşyalarınızın taşınmaya başlanmadan önce son teknoloji ile geliştirilmiş ve paketleme hizmeti için özel olarak üretilmiş olan ekipmanlar ile eşyalarınız zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Tüm eşyaların paketlenme işlemi ve taşırken zarar gelmeyeceğinden emin olduktan sonra taşınma işlemini başlatmaktadır.

Bağcılar Nakliyat / Yükleme Hizmeti; yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi ile hizmet vermeye devam eden Evdema Nakliyat; eşyalarınızın paketlenip taşınmaya hazır hale gelmesinden sonra büyük bir özen ve titizlikle nakliyat aracına yüklenmektedir.

Bağcılar Taşımacılık / Yerleştirme Hizmeti; Evdema Nakliyat, eşyalarınızı yeni evinize dilediğiniz şekilde yerleştirmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır ve minimum kusur ve hasar ile evinizi taşımaktadır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat / Kontrol ve Müşteri Onayı; Evdema Nakliyat’ın en önemli ilkesi %100 müşteri memnuniyetidir. Evdema Nakliyat taşıma işlemini gerçekleştirdikten sonra müşterilerinin memnuniyet ve onayını aldıktan sonra hizmetini sonlandırmaktadır. Evdema Nakliyat için en önemli unsur sizlerin yakınlarınıza referans olmanızdır. Evdema Nakliyat 25 yılı aşkın sektör bilgisi ve tecrübesi ile her türlü taşıma işlemlerinizde yanınızdadır.

29 Ocak 2019
355 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?