Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Avcılar Evden Eve Nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat firmaları arasında yer alan Evdema Nakliyat; Avcılar ve çevresinde evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyetine çok önem vermekte ve yapılmış olan nakliye işlerinde özen ön planda tutulmaktadır. Avcılar ve çevresinde evden eve nakliyat firmaları arasında kalitesi ve uygun fiyatları ile adını duyurmayı başarmış bir firmadır.avcılar evden eve nakliyat

Avcılar Evden Eve Nakliyat; evlerin taşınması hizmeti sunarken müşterilerinin evini kendi evi gibi görmekte yani en az sizler kadar eşyalarınıza değer vermektedir. Taşınmayı düşündüğünüz takdirde Avcılar Nakliyat ile iletişim bilgilerinden irtibata geçip ücretsiz eksper talebinde bulunabilirsiniz.

İstanbul’un her semtine ve bölgesine ücretsiz olarak sağlanan ekspertiz ile detaylı bir görüşme sağlamanız mümkündür.

Avcılar Evden Eve Nakliyat Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

Ekspertizin fiyat belirlemesindeki unsurlar şu şekildedir:

  •  Eşyaların yoğunluğu,
  • Dairenin kaçıncı katta olduğu,
  • Evinizin kaç odalı olduğu,
  • Yeni adresteki dairenin kaçıncı katta olduğu,
  • Paketleme malzemesinin ne kadar kullanılacağı,
  • Taşınma işlemi için kaç personel gerektiği,
  • Nakliyat araçlarının büyüklüğü ve kaç araç gerektiği…

Ekspertiz yukarıdaki unsurları göz önünde bulundurur ve sizlere özel olarak fiyat sözleşmesi hazırlar. Sizler içinde uygun göründüğü takdirde karşılıklı olarak sözleşme imzalanır ve belirlenen gün nakliyat personeli ile araçları kapınıza gelir. Eşyalarınız düzenli ve özenli bir şekilde ambalajlanır.

Büyük bir titizlikle nakliyat araçlarına yüklenir. Tüm taşıma işlemi bittikten sonra nakliye araçları yeni adrese eşyaların düzenlenmesi için harekete geçer. Yeni adrese ulaşım sağlandıktan sonra eşyalar taşınır ve paketlerinden çıkarılıp yerlerine yerleştirilir. Demonte edilen eşyalar monte edilir. Nakliyat hizmeti de bu şekilde sonlanmış olur.

Uygun fiyatlı bir nakliyat firması arıyorsanız Evdema Nakliyat’ın iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile kesinlikle irtibata geçmelisiniz. Yılların tecrübesi ve profesyonel kadrosu ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi hedeflemiştir.

29 Ocak 2019
300 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?