Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Artvin Evden Eve Nakliyat

Artvin evden eve nakliyat şirketi, taşımacılık sektörünün liderliğini üstlenmektedir. Artvin merkezli olmak üzere İstanbul, Ankara ve Adana gibi şehirlere ev taşıma, ofis taşıma ve parça eşya taşıma desteği sunmaktadır. Ayrıca tüm yük ve eşyalar kaliteli ambalajlar ile paketlenmektedir. Firmamız yüklerin zarar görmemesi ve maddi kayıpların oluşmaması için bir takım önlemler almaktadır. Artvin evden eve nakliyat şehirlerarası ev taşıma,  ağır yük taşıma, ambar yükü taşıma gibi sayısız alanda faaliyet göstermektedir. Ayrıca Doğu ve Batı karediniz bölgelerin de bulunan tüm illere de araç desteği sunulmaktadır. Artvin nakliyat firmaları, müşterilerine ekonomik bir lojiistik hizmeti sağlamaktadır.

Artvin Nakliyat Firmaları

Taşınacak olan tüm yükler Artvin nakliyat firmaları ekipleri tarafından araçlara yerleştirilmekte ve araçlardan indirilmektedir. Mal sahipleri bu süreçte hiç bir zorluk ile karşılaşmamaktadır. Paketleme işlemlerine ek olarak cam yüzeyler için kutulama desteği de sağlanmaktadır. 3+1, 4+1 gibi büyük daireler Artvin’den 81 ilin tamamına götürülmektedir. Artvin nakliyat firmaları parça eşyalar içinde taşımacılık hizmeti vermektedir. Özellikle de sayısı az olan parça eşyaların nakliyesi için çok düşük ücretler talep edilmektedir. Firmamız ambar tesislerine getirilen yükleri de 1 iş günü içerisinde yeni adreslere ulaştırmaktadır. Özellikle de seri imalat yükleri, komple yükler ve ofis mobilyaları profesyonel bir şekilde nakil edilmektedir. Artvin evden eve nakliyat Trabzon, Hopa ve Giresun gibi il veya ilçelere özel yüzde 20 indirimli bir hizmet sağlamaktadır.

Artvin Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Artvin evden eve nakliyat ücretleri, daireden daire, ofisten ofise ve eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Paketleme gibi işçilik hizmetleri firmamız tarafından ücretsiz bir şekilde verilmektedir. Parça eşya taşıma ve şehirler arası ev taşıma hizmetleri ise güzergah uzunluğuna göre farklılaşmaktadır. Ancak Artvin evden eve nakliyat her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır.

Artvin Parça Eşya Taşıma

Artvin parça eşya taşıma hizmetleri sayesinde pek çok müşterilerimiz daha düşük bütçeler ile yüklerini isteği adreslere göndermektedir. Artvin İstanbul arası nakliyat adı altında düzenlenen sevkiyatlar ile 1+1 gibi daireler çok kısa bir zaman dilimi içerisinde boşaltılmaktadır.

12 Mart 2019
195 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?