Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara evden eve nakliyat şirketi, 81 il geneline taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu hizmet adı altında ofis, parça eşya, ağır yük ve büro taşıma gibi destekler sunulmaktadır. Cinsi ve sağlamlığı ne olursa olsun tüm yükler özenle paketlenmektedir. Ayrıca ev mobilyaları için söküm ve montaj desteği de sağlanmaktadır. Ankara evden eve nakliyat taşıma güvenliğine ayrı bir önem göstermektedir. Paketlenen yükler dikkatli bir şekide binadan çıkarılmaktadır. Firmamız eşyaların sorunsuz ve hasarsız bir şekilde nakil edileceğine dahil garanti vermektedir. Ankara nakliyat hizmetleri düşük rakamlar ile sağlanmaktadır.

Ankara İstanbul Arası Nakliyat

İki il arasında her gün sevkiyatlar düzenlenmektedir. Parça eşyalar ve ofis malzemeler en geç 1 iş günü içerisinde başkente getirilmektedir. Ankara İstanbul arası nakliyat firmamız şehir içi taşımacılık noktasında da faaliyet göstermektedir. Örneğin İstanbul’un herhangi bir ilçesinde bulunan eşyalar istenilen bölgelere veya Ankara’nın çeşitli semterine kadar götürülmektedir. Firmamız güvene dayalı bir hizmet anlayışına sahiptir. Ankara evden eve nakliyat 1+1 başta olmak üzere tüm daire ve ofisleri kapalı kasa araçlar ile nakil etmektedir. Yaşanması muhtemel kazalara karşın tüöm yükler sigortalanmaktadır. Ankara İstanbul arası nakliyat fiyatları ise oldukça düşüktür. Özellikle de parça eşyalar için herhangi bir işçilik ücreti talep edilmemektedir.

Ankara Şehirlerarası Nakliyat

Ankara şehirlerarası nakliyat 10 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Ülkemizde bulunan tüm il ve ilçelere nakliye hizmeti sunulmaktadır. Son teknoloji araç ve ekipmanlarımız sayesinde uzak bölgelere yürütüen taşımacılık faaliyetleri bile sorunsuz bir şekilde tamamlanmaktadır. Ayrıca İstanbul, Amasya, Bolu ve Düzce tarafına haftalık düzenli bir şekilde nakliye seferleri yapılmaktadır. Ankara şehirlerarası nakliyat firmamız, kurumsal şirketler içinde büyük araç modelleri temin etmektedir.

Ankara Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Ankara evden eve nakliyat ücretleri için net bir bilgi vermek doğru değildir. Eşyaların miktarı ve sevkiyatın yapılacağı güzergah fiyatları yakından etkilemektedir. Evdema ise her daim ekonomik bir hizmet sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Ayrıca fazla eşyalar ve 5+1 gibi geniş daireler için de ekstra indirimler söz konusudur. Ankara şehirlerarası nakliyat firmamız tüm hizmetlerini sorunsuz ve düşük fiyatlar ile vermektedir.

12 Mart 2019
137 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?