Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat konusunda Evdema Nakliyat uzman ekibimiz, geniş araç  filomuz ve yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

anadolu yakası evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sektöründe firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Durum böyle olunca güvenilir firma sayısı da azalmaktadır. Firma seçimi yaparken daha önce müşterilerin yorumları ve almış oldukları hizmet ile ilgili memnuniyetleri göz önünde bulundurulmalıdır. Evden eve nakliyatın müşteriye herhangi bir maddi veya manevi zarar vermemesi için sigortalı olarak yapılması gerekmektedir. Anadolu yakası evden eve nakliyat yapan firmalar arasında yılların verdiği tecrübemiz ve kendi özmal araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Evdema Nakliyat ile Anadolu yakası nakliyat hizmetimizi belli aşamalar dahilinde gerçekleştiriyoruz. Bu aşamaların her birine çok önem veriyoruz ve hizmetin sorunsuz tamamlanmasını sağlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti aşamaları;

Evdema Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

  • Müşteri firmamıza ulaştığında ücretsiz ekspertiz personelimizi eşya ve ev keşfi için adrese yönlendiriyoruz.
  • Ekspertiz personelimiz ev ve eşya durumuna göre nakliyat sürecini, fiyatları müşteri ile paylaşıyor.
  • Eğer karşılıklı anlaşmaya varılır ise taşınmanın gerçekleşmesi için iki taraf için de uygun olan bir güne randevu veriliyor.
  • Randevu günü taşıma personelleri ve nakliyat aracı adresinize gelip işlemleri başlatıyor.
  • Eğer müşterinin evi 5.kat ve üstte ise asansörlü taşıma yapılması gerekir. Aksi takdirde eşyalara taşınma esnasında zarar gelebilmektedir. Asansörlü taşıma hem taşıma personeli hem de müşteri için avantaj sağlamaktadır.
  • Tüm eşyalar paketlenip ambalajlandıktan sonra nakliyat aracına yüklenmektedir.
  • Paketleme ve taşıma süresi eşya miktarına göre değişmektedir.
  • Gün içerisinde paketleme ve araca yükleme işi bittikten sonra verilen yeni adrese doğru araç yola çıkar.
  • Anadolu yakasında veya aynı ilde başka bir adrese eşyalarınız taşınacak ise gün içerisinde tüm işlemler yapılır.
  • Farklı il ve ilçelere teslimat zamanı uzaklığa bağlı olarak değişebilmektedir.

Anadolu yakası evden eve nakliye fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Fiyatı etkileyen en önemli iki konu eşyalarınızın miktarı ve eşyaların taşınacağı adresin uzaklığıdır. Bu iki konu fiyatı arttıran unsurlardır. Anadolu yakası evden eve nakliye hizmetinde müşteri memnuniyetinin sağlanması için tüm aşamaların titizlikle yapılması gerekmektedir. Anadolu yakası evden eve taşımacılık konusunda Evdema Nakliyat ile profesyonel hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

28 Ocak 2019
Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat için yorumlar kapalı
1.583 kez görüntülendi
error: Lütfen kopyalamayınız !!