Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat konusunda Evdema Nakliyat uzman ekibimiz, geniş araç  filomuz ve yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Durum böyle olunca güvenilir firma sayısı da azalmaktadır. Firma seçimi yaparken daha önce müşterilerin yorumları ve almış oldukları hizmet ile ilgili memnuniyetleri göz önünde bulundurulmalıdır. Evden eve nakliyatın müşteriye herhangi bir maddi veya manevi zarar vermemesi için sigortalı olarak yapılması gerekmektedir. Anadolu yakası evden eve nakliyat yapan firmalar arasında yılların verdiği tecrübemiz ve kendi özmal araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Evdema Nakliyat ile Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetimizi belli aşamalar dahilinde gerçekleştiriyoruz. Bu aşamaların her birine çok önem veriyoruz ve hizmetin sorunsuz tamamlanmasını sağlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti aşamaları;

  • Müşteri firmamıza ulaştığında ücretsiz ekspertiz personelimizi eşya ve ev keşfi için adrese yönlendiriyoruz.
  • Ekspertiz personelimiz ev ve eşya durumuna göre nakliyat sürecini, fiyatları müşteri ile paylaşıyor.
  • Eğer karşılıklı anlaşmaya varılır ise taşınmanın gerçekleşmesi için iki taraf için de uygun olan bir güne randevu veriliyor.
  • Randevu günü taşıma personelleri ve nakliyat aracı adresinize gelip işlemleri başlatıyor.
  • Eğer müşterinin evi 5.kat ve üstte ise asansörlü taşıma yapılması gerekir. Aksi takdirde eşyalara taşınma esnasında zarar gelebilmektedir. Asansörlü taşıma hem taşıma personeli hem de müşteri için avantaj sağlamaktadır.
  • Tüm eşyalar paketlenip ambalajlandıktan sonra nakliyat aracına yüklenmektedir.
  • Paketleme ve taşıma süresi eşya miktarına göre değişmektedir.
  • Gün içerisinde paketleme ve araca yükleme işi bittikten sonra verilen yeni adrese doğru araç yola çıkar.
  • Anadolu yakasında veya aynı ilde başka bir adrese eşyalarınız taşınacak ise gün içerisinde tüm işlemler yapılır.
  • Farklı il ve ilçelere teslimat zamanı uzaklığa bağlı olarak değişebilmektedir.

Anadolu yakası evden eve nakliyat fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Fiyatı etkileyen en önemli iki konu eşyalarınızın miktarı ve eşyaların taşınacağı adresin uzaklığıdır. Bu iki konu fiyatı arttıran unsurlardır. Anadolu yakası evden eve nakliyat hizmetinde müşteri memnuniyetinin sağlanması için tüm aşamaların titizlikle yapılması gerekmektedir. Anadolu yakası evden eve nakliyat konusunda Evdema Nakliyat ile profesyonel hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz.

28 Ocak 2019
1.559 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?