Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Ambar Nakliye Fiyatları

Ambar nakliye fiyatları, eşya sayısına ve tonajına göre farklılık göstermektedir. Şehir dışından gelen yükler, o ilin ambarına teslim edilmekte ve küçük araçlar ile dağıtıma çıkarılmaktadır. Özellikle de İstanbul gibi büyük şehirlere getirilen ambar yükleri için ekonomik fiyatlar isteyen firmamız, taşımacılık noktasında her türlü desteği sağlamaktadır. Ayrıca İstanbul’da bulunan tüm ambarlara anlık araç tahsis edilmektedir. Firmamızın bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari olmak üzere birçok araç modeli bulunmaktadır. Yani her türlü yük pratik bir şekilde taşınabilmektedir. Ambar nakliye fiyatları ise, piyasa şartlarına göre daha makul olan rakamlardan oluşmaktadır. Dağıtım bedelleri içerisinde paketleme, adreslere teslim ve binaya çıkarma gibi hizmetlerde dahildir.

Evdema Nakliyat

Ambar Nakliye Fiyatları

Ambar Nakliye Fiyatları

 

Firmamız parça eşyaları, ofis malzemelerini veya ev eşyalarını, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine kadar götürmektedir. Talep eden müşterilerimiz için ambar tesislerinde yer alan yüklerde istenilen adreslere teslim edilmektedir. Ayrıca 81 ilde bulunan tüm ambarlara giriş ve çıkış yapılabilmektedir. Taşıma güvenliğin noktasında da hassasiyet gösteren firmamız en küçük bir eşyanın zarara uğramaması için çeşitli önlemler almaktadır. Ambar nakliyat fiyatları, taşınması planlanan eşyaların incelenmesinden sonra belirlenmektedir. Hali hazırda paketlenmiş olan yükler, uzman ekiplerimiz tarafından tekrar elden geçirilmektedir. Firmamızın dağıtım merkezi İstanbul’da yer almaktadır. Parça eşyalar, öncellikle dağıtım merkezimize getirilmekte ve ardından bu merkez üzerinden Türkiye’nin 81 iline lanse edilmektedir.

Ambar Yükleri Nasıl Taşınır?

Firmamıza gelen ambar yükleri, tonajlarına ve fiziksel özelliklerine göre gruplara ayrılmaktadır. Ardından getirilmesi planlanan il veya ilçeye gidecek olan araca yüklenmektedir. Şehirlerarası nakliyat hizmetlerine tabi tutulan eşyalar ise, daha farklı şekillerde paketlenmektedir. Firmamız, bu tür yükler için sigortalı taşımacılık desteği de sağlamaktadır. Ambar nakliye fiyatları ise, şehirlerarası nakliyat hizmetleri dahilinde de ekonomik rakamlardan oluşmaktadır. Teslimat işlemleri ise, müşterilere söz verilen gün ve saatte tamamlanmaktadır. Ayrıca firmamızın personelleri, İstanbul ambarına gelen yükleri de anlık olarak ilçelere ulaştırmaktadır. Acil araç ihtiyaçlarınız için de her türlü destek sağlanmaktadır.

 

Ambar Nakliye Fiyatları

 

Firmamız toplu yüklere özel çeşitli indirimler gerçekleştirmektedir. Ambar nakliye fiyatları dışında herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Sizde hemen Evdema taşımacılık ile iletişime geçebilir ve ambarlara gelen tüm yüklerinizi makul rakamlar ile dağıtılmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ofis, parça eşya veya ev taşımacılığı noktasında da firmamız bünyesinden destek alabilirsiniz

14 Mayıs 2019
424 kez görüntülendi
Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?