Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Altunizade Evden Eve Nakliyat

Altunizade Evden Eve Nakliyat; Altunizade ve çevresinde ev taşımacılığı, ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı ve Uluslar arası evden eve nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Evdema Nakliyat olarak Türkiye’nin her iline nakliye hizmeti veren firmamız; kaliteli, profesyonel hizmeti ve uygun fiyatları ile nakliye sektöründe adını duyurmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyeti firmamızın en önemli unsurudur. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için personellerine sürekli eğitimler düzenlemekteyiz. Aynı zamanda profesyonel hizmetimizin sürdürebilirliğini artırmak için günümüz teknolojisini de yakından takip etmekteyiz. Modern ve temiz nakliyat araçlarımız ve asansörlü nakliyat hizmetimiz ile bir çok müşteri portföyüne sahip olduk. Bu sayede işimizi en iyi şekilde yapmak için üstün çabalar göstermekteyiz.

Altunizade evden eve nakliyat

Altunizade evden eve nakliyat

Müşterilerimiz için en önemli unsur güven olduğu için güven sağlamak adına bir çok çalışmalar yapmaktayız. Nakliyat işine başlamadan önce eşyalarınızın olası durumlara karşı sigortalama işlemini gerçekleştirmekteyiz. Altunizade Evdema Nakliyat olarak nakliyat sektöründe uzun yılların tecrübesi ve birikimi ile çalışmaktayız. Bu titizlikle sürdürdüğümüz hizmetlerimizle müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini fazlasıyla sağlamaktayız. Bir nakliyat firması arayışı içerisine girdiğinizde bizden de teklif almanızı tavsiye ederiz. Çünkü biz maddiyattan çok müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmete önem veriyoruz. İletişim numaralarımızdan müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Evinizdeki eşyaların keşfi için gelecek olan ekspertizimiz; eşyalarınızın yoğunluğuna, dairenizin kaçıncı katta olduğuna, kullanılacak malzemenin miktarına, eşyaları kaç personelin taşıyacağına ve hangi büyüklükte nakliyat aracı kullanılacağını belirler ve sizlere bir rapor hazırlar. Bu rapora göre de sizlere en uygun fiyat teklifini sunar.

Altunizade Evden Eve Nakliyat Paketleme Resimleri.

Karşılıklı bir şekilde anlaşma sağlandığı durumda nakliyat işleminin gerçekleşeceği gün ve saatin belirlemesi yapılır. Belirlenen gün ve saatte tüm ekipmanları ile hazır bir şekilde nakliyat personellerimiz ve araçlarımız gelir. Demonte edilecek eşyalar demonte edilir ve paketlenir. Diğer tüm eşyaların da paketlenip altunizade nakliyat araçlarına taşınması ile yeni adrese taşınmak üzere personellerimiz ve araçlarımız yola çıkar.

Tüm eşyaların yeni adrese taşınması, paketlerin açılıp yerleştirilmesi ve demonte edilen eşyaların tekrardan monte edilmesi ile evinizde sizin istediğiniz şekilde bir düzen oluşturulur. Sizlerin de memnuniyeti sağlandıktan sonra gönül rahatlığı ile personellerimiz adresinizden ayrılır. Detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.

17 Şubat 2019
180 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?