Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Aksaray Evden Eve Nakliyat

Aksaray evden eve nakliyat şirketi, Ankara başta olmak üzere yurdumuzun farklı şehirlerine taşımacılık hizmeti vermektedir. Öncelik ev eşyası olmak üzere her türlü yük şirketimiz tarafından nakil edilmektedir. Ankara’dan alınan 1+1, 2+1 ve 3+1 gibi daireler kısa bir süre içerisinde istenilen adreslere götürülmektedir. Aksaray nakliyat ofis taşıma, parça eşya, şirket ve kurumsal yük taşıma gibi alanlarda da faaliyet göstermektedir. Taşınacak olan yükler ekiplerimiz tarafından ambalajlanmakta ve ardından araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız uygulamalar sırasında eşyaların zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca tüm eşyalar sigortalandıktan sonra taşınmaktadır. Aksaray nakliyat bünyesinde 5’e yakın araç modeli bulunmaktadır. Söz konusu araçların tamamı kapalı kasalardan oluşmaktadır. Herhangi bir eşyanın zarar görme riski bulunmamaktadır.

Aksaray Şehir İçi Nakliyataksaray evden eve nakliyat

Firmamız Ankara’nın tüm ilçelerine Aksaray şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktadır. Öncellikle şehir içi taşıma hizmetleri için müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir. Daha sonra paketleme, montaj gibi uygulamalara başlanmaktadır. Şehir içinde bulunan tüm adreslere asansör desteği sağlanmaktadır. Asansörlü evden eve nakliyat hizmetleri makul rakamlarla verilmektedir. Ayrıca şehir içi parça eşya taşıma, ofis taşıma ve şehir içi büro taşıma gibi hizmetler de vermektedir. Aksaray evden eve nakliyat müşterilerini memnun etmek adına yakın ilçeler için yüzde 50’ye varan indirimler gerçekleştirmektedir. Firmamız tüm adreslere en geç 24 saat içerisinde ekip yönlendirmektedir. Evde bulunan eşyalar ise aynı günde de yeni adreslere götürülmektedir.

Aksaray Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Aksaray evden eve nakliyat fiyatları eşyaların durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin 1+1 evler ile 3+1 evler farklı fiyatlar ile nakil edilmektedir. Firmamız eşya sayısı ne olursa olsun indirimli bir hizmet sunmakta ve müşterilerinin bütçelerini koruma altına almaktadır. Aksaray evden eve nakliye fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için şirketimizi arayabilirsiniz. Talep edilen ücretler dahilinde tüm eşyalar paketlenmekte ve sökülüp tekrar montaj edilmektedir. Yani anahtar teslim nakliye hizmeti sunulmaktadır.

Aksaray Nakliyat Firmaları

Ev taşıma hizmetleri için alanında uzman ve tecrübeli bir firma bulmak oldukça önemlidir. Eşyaların zarar görmeden taşınabilmesi, firmanın tecrübesi ile alakalı bir durumdur. Aksaray evden eve nakliyat şirketi ise yılların vermiş olduğu deneyim sahibinde profesyonel bir taşıma hizmeti vermektedir. Detaylı ücret bilgisi için şirketimizi arayabilirsiniz.

12 Mart 2019
160 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?