Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Afyon Evden Eve Nakliyat

Türkiye geneline ev taşıma, ofis ve parça eşya taşıma hizmeti sunan firmamız, her daim profesyonelliği ön planda tutmaktadır. Afyon evden eve nakliyat sunmuş olduğu pratik çözümler sayesinde yük ve eşyaları kısa bir süre içerisinde yeni adreslere götürmektedir. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler alanında uzman ustalarımız tarafından nakil edilmektedir. Taşıma öncesinde müşterilerimize fiyat bilgisi verilmektedir. Eşyaların ambalajlanması, sökülmesi ve montaj edilmesi için ek ücret söz konusu değildir. Afyon evden eve nakliyat firmamız şehir içi ev taşıma, şehirler arası ev, ofis, parça eşya taşıma ve kurumsal taşımacılık hizmetleri vermektedir. Ayrıca tüm il ve ilçeler için sevkiyatlar düzenlenmektedir.

Afyon İstanbul Arası Nakliyat

Parça eşyalar, tek katlı ofisler ve daireler Afyon İstanbul arası nakliyat firmamız tarafından taşınmaktadır. İstanbul ve Afyon’nun tüm ilçelerine nakliye desteği sağlanmaktadır. Firmamız şehirler arası ev taşıma hizmetlerini kapalı kasa araçlar ile vermektedir. Yüklerin tamamı 1 iş günü içerisinde Afyon’a getirilmektedir. Ayrıca Afyon İstanbul arası nakliyat hizmetleri sayesinde 1+1 gibi küçük daireler bile kısa bir zamanda taşınabilmektedir. Firmamız paketlenen eşyaları dikkatli bir şekilde araçlara yüklediği  için sevkiyat sırasında maddi hasarlar yaşanmamaktadır. Afyon İstanbul arası nakliyat adı altında ev, ofis taşıma, parsiyel taşımacılık ve tekstil taşımacılığı gibi hizmetler de sunulmaktadır.

Afyon Nakliyat Firmaları

Afyon nakliyat firmaları 2000 yılından bu yanadır taşımacılık sektöründe faaliyet göstermektedir. Tüm yükler sadece firmamıza ait olan araçlar ile taşınmaktadır. Afyon Ankara arası ve Afyon İzmir arası sevkiyatlar indirimli fiyatlar ile düzenlenmektedir. Ayrıca Afyon evden eve nakliyat istenilen adreslere ekspertiz ekibi de yönlendirmektedir. Bu sayede müşterilerimize detaylı fiyat bilgisi sunulmaktadır.

Afyon Evden Eve Nakliyat Fiyatarı

Afyon evden eve nakliyat fiyatları şehirler arası mesafe uzunluğuna ve eşya sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Evdema her daim ekonomik bir hizmet sunmaktadır. 2+1 ve 3+1 gibi dairelerde yer alan eşyalar anlaşılan ücret dahilin de paketleme ve montaj edilmektedir.  Afyon şehirlerarası nakliyat ve parça eşya taşıma gibi hizmetler için de net yüzde 40’lık bir indirim yapılmaktadır.

12 Mart 2019
196 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?