Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TEKLİF ALIN

Adana Evden Eve Nakliyat

Adana evden eve nakliyat şirketi, kaliteli taşımacılık anlayışı ile müşterilerini memnun etmektedir. Şirketimiz Akdeniz ve Ege bölgesinde bulunan illere ev taşıma, ofis  taşıma ve parça eşya taşıma gibi hizmetler vermektedir. Tüm eşyalar Adana merkezli olmak üzere istenilen il ve ilçelere kadar götürülmektedir. Ayrıca ev mobilyalarının ve beyaz eşyaların montajı şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Adana evden eve nakliyat personelleri sevkiyat öncesinde tüm yükleri ambalajlamaktadır. Araca yerleştirme noktasında da üst düzey bir dikkat gösterilmektedir. Ayrıca yüklerin ağır darbelere maruz kalması söz konusu değildir. Firmamız Adana nakliyat adı altında İstanbul, Ankara, Konya gibi büyük şehirler için günlük araç desteği sağlamaktadır.

Adana Nakliyat Firmaları

Adana nakliyat firmaları taşıma hizmetleri noktasında 25 yıldır faaliyet göstermektedir. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler, büyük şirketler, tekstil ve fabrika yükleri profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Komisyonculuk yapılmamaktadır. Yine bünyemizde bulunan asansör sistemleri sayesinde yüksek katlı binalar da pratik bir  şekilde taşınmaktadır. Adana nakliyat firmaları kurumsal taşımacılık, banka taşımacılığı ve sigortalı yük taşımacılığı gibi hizmetler de sunmaktadır. Kapalı kasa kamyonlarımız sayesinde 5+1 gibi büyük daireler tek sevkiyat ile nakil edilmektedir. Adana evden eve nakliyat şehir içinde bulunan semtler için de ev veya ofis taşıma desteği sağlamaktadır.adana evden eve nakliyat

Adana Şehirlerarası Nakliyat

Türkiye’de bulunan 81 il için hem ev hem de ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Adana şehirlerarası nakliyat sayesinde parça yükler de makul ücretler ile nakil edilmektedir. Sevkiyat güzergahı ne kadar uzun olursa olsun yüklerin güvenliği üst düzey bir şekilde sağlanmaktadır. Adana şehirlerarası nakliyat personelleri boşaltma sırasında en ufak bir hataya yer vermemektedir. Ayrıca tüm ambar yükleri veya ambar tesislerine getirilen parça eşyalar istenilen adreslere kadar götürülmektedir.

Adana Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Sayısız Adana evden eve nakliye firmalarının içerisinden alanında uzman bir nakliyeci seçmek oldukça zordur.. Ancak Evdema hem garantili hem de ekonomik bir ev taşıma desteği sağlamaktadır. Fiyatlar piyasa şartlarına göre daha makuldur. Buna rağmen eşya sayısı oranınca müşterilerimize indirimler yapılmaktadır. Adana şehirlerarası nakliyat, parça eşya ve ofis taşıma fiyatları için danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.  

12 Mart 2019
286 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?