Tüm Kamu Çalışanlarına %20 İndirimli Hizmet!
Kamu yararına çalışan, yani millete hizmet eden değerli memurlarımızın tüm taşınma ihtiyaçlarında her türlü desteği sunuyoruz. (İndirimimiz toplu taşımalarda geçerlidir.)
TÜMÜNÜ GÖR

Göztepe evden eve nakliyat

Göztepe evden eve nakliyat / Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti ; Evdema Nakliyat, taşıma hizmeti almadan önce hangi firma ile anlaşırsanız anlaşın fakat kesinlikle taşınma işleminin gerçekleşeceği yere ekspertiz hizmeti isteyin. En uygun fiyat, ekip ve ekipmanın tespiti için taşıma sırasında ve sonrasında oluşabilecek farklılıkları engellemek adına sizlere tavsiyemizdir. Evdema Nakliyat olarak evden eve nakliyat ve şehirler arası nakliyat hizmeti alan müşterilerimize ekspertiz hizmetini ücretsiz olarak sunmaktayız.

Göztepe evden eve nakliye / Sigortalama Hizmeti ; Evdema Nakliyat, tüm taşımacılık işlemlerinizi sigorta kapsamında yerine getirmekteyiz. Göstermiş olduğumuz hassasiyet ve titizliğe karşın olarak oluşabilecek doğal kazalar ve hasarlara karşı eşyalarınızı garanti altına aldıktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz. Başka bir firma ile anlaşmış olsanız bile sizlere tavsiyemiz eşyalarınızı taşıtmadan önce sigorta poliçesinin bir örneğini isteyin ve taşıma işlemi gerçekleşmeden önce poliçeyi elinize alın.

Göztepe evden eve  / Eşya Paketleme Hizmeti ; Evdema Nakliyat, eşyalarınızı taşımadan önce son teknoloji ile geliştirilmiş bu iş için özel olarak üretilmiş olan paketleme ekipmanları ile eşyalarınıza zarar gelmeyecek şekilde paketlenmesini sağlıyoruz. Tüm eşyalarınızı paketledikten ve taşırken zarar gelmeyeceğine emin olduktan sonra taşıma işlemini gerçekleştiriyoruz.

Göztepe evden eve nakliyat fiyatları / Yükleme Hizmeti ; Evdema Nakliyat, yılların vermiş olduğu güven ve tecrübe ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. Eşyalarınız paketlenip taşımaya hazır duruma geldikten sonra büyük bir titizlik ve özen gösterilerek taşımayı gerçekleştirecek olan araca yüklenmektedir.

Göztepe nakliyat / Taşıma Hizmeti ; Evdema Nakliyat, eşyalarınızı sigorta kapsamında son sistem teknolojik ekipmanlar ile paketledikten sonra yine son sistem bu iş için geliştirilmiş geniş araç parkuru imkanıyla yeni evinize taşıyor ve sizi bu zahmetli gibi görünen işten hiç bir sorun yaşamadan kurtarıyoruz.

Göztepe evden eve nakliyat firmaları / Yerleştirme Hizmeti ; Evdema Nakliyat eşyalarınızı yeni evinize dilediğiniz şekilde yerleştiriyoruz ve bizim için herşeyden önemli olan müşteri memnuniyetini kazanmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bizi tercih ederseniz minimum hasar ve kusur ile evinizi taşıyacağımızdan emin olabilirsiniz.

Göztepe evden eve nakliyat / Kontrol ve Müşteri Onayı ; Evdema Nakliyat tüm taşımalarında asıl hedef %100 müşteri memnuniyetidir. Bizim için en önemli aşama olan son aşamamızda müşteri memnuniyetini ve onayını alıyoruz ve taşıma işlemini sonlandırıyoruz. Bizi sevdiklerinize tavsiye etmeniz ve güzel dilekleriniz ile uğurlamanız için elimizden geleni yapacağımıza şüpheniz olmasın. Evdema Nakliyat 25 yılı aşkın sektörel bilgi ve tecrübesiyle her türlü taşıma işlemlerinizde siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

07 Kasım 2018
1.578 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

  1. fatih KIVANÇ dedi ki:

    evimizi taşımaya karar verdik evi tutuk her şey yolunda gidiyor sıra evi taşımaya geldi firma bakıyoruz inanılmaz yorumlar okuyoruz eşimle inanırmısınız evi taşımaktan nerdeyse vazgeçiyoruz çünkü eşyalarımız çok hasas yeni evliyiz sonra çevremizde daha önce taşınan akrabalarımızı aradık kiminle konuşuyoruz hepsi birbirinden beter kimse tavsiye etmiyor sonra eşimin çalıştığı firmadan arkadaşlarına evden eve nakliyat firması arıyoruz ve sonunda firmanın çalıştığı firma olduğunu öğrendik ve evdema nakliyat firmasının telefonunu bize verdiler fiyat ve taşıma tarihinde anlaştık gelip evimizi taşımaya başladılar biz çok endişeliyiz elemanlar eşyayı ambalaj yaptılar bi taraftan kolileme yapıyorlar ve evimiz taşıdılar eşime sıkı sıkı tembih ediyorum firmanın telefonunu kaydedin mi çünkü zor bulmuştuk biz güvenli bi şekilde taşındık sizde tavsiye ederim 🙂

  2. Arzu Korkmaz dedi ki:

    Firmanın bize telefonla verdiği vaatlerden elemanları fazlasıyla yaptılar. Her taşımada çektiğimiz stres sıkıntıyı ilk defa yaşamadık Evdema nakliyat firmasında bizi arayarak memnuniyetimizi sorması ilgi ve alakası gayet güzel herkese tavsiye ederim .

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?
error: Lütfen kopyalamayınız !!